Oleme rohkem kui ehitajad – Oleme unistuste täideviijad

Meie lugu sai alguse üle kümne aasta tagasi, kui ühinesid kirg ehituse vastu ja pühendumus unistuste elluviimisele. Üheksa-aastase praktilise ehituskogemusega ja viieaastase pühendunud teenistusega K.N Capitalis, oleme saanud usaldusväärseks nimeks kinnisvaraarenduse maailmas.

Meid eristab meie vankumatu pühendumus klientide visioonidele. Usume, et maja on midagi enamat kui lihtsalt tellised ja mört; see on kodu, milles rullub lahti Sinu elulugu. Seetõttu pakume terviklikke teenuseid alates esmasest projekteerimisest kuni kasutuslubade väljastamiseni, et luua võtmed kätte lahendusi, mis vastavad Sinu unistuste kodule.

Meie portfellis on enam kui 25 kaunist kodu – igaüks neist annab tunnistust meie meisterlikkusest ja püsivatest suhetest, mille oleme oma klientidega loonud. Kuid peale meie rajatavate struktuuride on meie tõeline alus rajatud usaldusele, läbipaistvusele ja pühendumusele tipptasemel. Pereettevõttena käsitleme iga projekti nii nagu see oleks meie oma.

Tere tulemast K.N Capitali, kus me koos ehitame osa Sinu tulevikku, mida oled alati ette kujutanud. Liitu meiega sellel teekonnal ja loome koos midagi tähelepanuväärset.

Me ei ehita ainult maju- me loome koos Sinu pärandit.

Pühendunud spetsialistid
kujundavad Sinu visiooni

K.N Capitali edu on kirglike inimeste tulemus, kes toovad igasse projekti loovad oskused, uuendusliku mõtlemise ja vankumatu pühendumuse.

kncapital-logo-sinine

Karl Nisu

(+372) 5740 0644

Tegevjuht